Антисептики для рук і шкіри одна з найбільш популярних категорій товарів для швидкої гігієнічної санобробки рук. Забезпечують чистоту та антибактеріальний захист. Прості в застосуванні, ефективні й надійні, антисептики для рук і шкіри мають широку сферу застосування: як в профільних установах, так і в звичайних домашніх умовах.

У Черкасах ви можете купити антисептик Неосептін перевін, 60 мл.

Діючі речовини: етанол, хлоргексидин, перекис, повідон. Ефективний і безпечний засіб для швидкої дезінфекції шкірних покровів і слизових оболонок, антисептичної гігієнічної обробки рук працівників медичних установ, для санобробки післяопераційних швів. Великий спектр протимікробної дії. Не пересушує шкіру, не алергічний.

У Черкаській області та Черкасах можна придбати Неосептін перевін серветки, №200, у банці.

Зручні в застосуванні серветки, насичені дезінфікуючим розчином швидкої антисептичної дії. Застосовуються для очищення і знежирення рук і шкірних покровів перед медичними маніпуляціями, для швидкої обробки некритичних інструментів і невеликих поверхонь. Створюють якісний протимікробний бар’єр, ефект зберігається до 3 годин. Застосовуються не лише в профільних установах, але й в домашньому догляді за хворими. Незамінні в поїздках.

У нашому інтернет-магазині «Дезсредства» зібрано великий асортимент антисептиків для дезінфекції шкіри і рук, догляду за тілом і волоссям, прибирання приміщень і санітарної гігієни. Ми гарантуємо швидку обробку і оформлення замовлень по Черкасам та Черкаській області.