Доставка

Працюємо по всій Україні, оформляючи і надсилаючи замовлення в найкоротші терміни. Пропонуємо кілька варіантів доставки — самовивіз, кур’єр і пошта, а також різноманітні варіанти оплати. Нижче докладніше описано умови; вибрати один із запропонованих варіантів можна у процесі оформлення замовлення у відповідній графі. Після реєстрації покупки з вами зв’яжеться наш співробітник, і ви зможете повторно уточнити всі деталі щодо відправлення замовлення. Якщо у вас виникнуть запитання щодо доставки та оплати, ви завжди можете поставити їх нашим консультантам за телефоном — номери зазначені у верхній частині сайту.

Умови доставки замовлення по Харкову та Україні

Всі деталі щодо доставки та оплати обговорюються з менеджером, який зв’яжеться з вами після того, як ви оформите покупку. З ним же потрібно буде обговорити всі деталі.

Доставка по Україні

Надсилаємо замовлення по всій Україні сервісом «Нова пошта». Оплата доставки відбувається за тарифами перевізника.
Увага! «Нова пошта» може зберігати Ваше замовлення не більше 5 днів. Не запізнюйтесь, на п’ятий день Ваше замовлення буде повернуте і розформоване.
Обов’язково перевіряйте Ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні «Нової пошти».
Перед відправкою весь товар перевіряють і страхують. При отриманні відправлення Вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії «Нова Пошта» в присутності співробітника. У разі неповного комплекту або недостачі товару необхідно скласти акт невідповідності і зв’язатися з нами. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені механічні пошкодження, вам необхідно відмовитися від відправлення або висунути претензії компанії «Нова Пошта». Компанія «Нова Пошта» відшкодовує завдані збитки, якщо їх було завдано з її вини.