Гарантія

Що ми гарантуємо?

Інтернет-магазин dezsredstva.com.ua займається реалізацією продукції всесвітньо відомих виробників у галузі дезінфекції та гігієни. У нас представлені тільки ті товари, якість яких ми контролюємо.
Ми гарантуємо якість нашого товару за дотримання умов режимів зберігання і транспортування.
Магазин dezsredstva.com.ua консультує своїх покупців щодо наших товарів лікарем епідеміологом і хіміком-органіком.

Повернути або обміняти: що і коли можливо?

У разі придбання не того товару його обмін можливий протягом 14 діб — день покупки не враховується, що зафіксовано законодавством України.
Умови повернення продукту такі:

  • ним не користувалися, про що свідчить незмінений товарний вигляд і споживчі якості;
  • пломбування, ярлики, захисні плівки та комплектація не порушені й не пошкоджені;
  • наявні документи, що підтверджують купівлю;
  • зворотну доставку оплачує покупець.

Гроші повертаються тільки після ретельної перевірки повернення. Це стосується і заміни іншим товаром.

Важливо!

Будь-яку продукцію з пошкодженими пломбами або пакувальними матеріалами продавець НЕ приймає. Покупець повинен оплатити повну її вартість. Якщо товар не відповідає стандарту або замовленню і при цьому були дотримані всі вищеописані правила, ми повертаємо суму придбання.

Терміни придатності

Достатнім терміном придатності продукту вважається від 6 і більше місяців. У цьому випадку магазин не зобов’язаний (на свій розсуд) попереджати споживача про кінцеву дату реалізації. З цієї причини ми рекомендуємо уточнювати питання у менеджера. Товар не повертається за рахунок компанії-продавця.
Є категорія продукції «під питанням» щодо термінів придатності. До неї належать засоби, термін придатності яких менше 5 місяців. Перед відправкою такого замовлення співробітники Dezsredstva повідомлять вас про цей момент. Якщо клієнта не влаштовує отримане, можлива заміна за рахунок сторони продавця. У разі придбання товару за акційною ціною, на розпродажі тощо платить за повернення/обмін покупець.
Засоби з «критичною» придатністю повинні реалізуватися за період менше трьох місяців. Працівники магазину зобов’язані повідомити клієнта щодо цього перед відвантаженням.

Важливо!

Dezsredstva не залишить вас наодинці з проблемами.
Пам’ятайте! Оформляючи у нас замовлення, ви автоматично погоджуєтеся з нашими умовами.
Дякуємо за ваш вибір!