Оплата

Оплата можлива готівкою і за безготівковим розрахунком, в тому числі на картковий рахунок, а також післяплатою. Вибрати відповідний спосіб можна при оформленні замовлення, але спочатку ознайомтеся з інформацією нижче — деякі види оплати передбачають дотримання певних умов.

Розрахунок готівкою

Можливий тільки по Харкову, якщо ви скористаєтеся послугою доставки замовлення кур’єром. У такому разі сума оплачується після отримання товару на руки.

Післяплата

Доступна лише при замовленні по Україні. Ви можете скористатися послугою «Нової пошти» — оплата після отримання товару у відділенні. Опція післяплати доступна лише при замовленні від 350 грн. Також зазначаємо, що на послугу післяплати поширюється комісія «Нової пошти» — її оплачує покупець.

Безготівковий розрахунок

Цей спосіб передоплати передбачає переказ визначеної за товар суми на рахунок. Реквізити для переказу повідомить вам наш оператор після того, як ви оберете цей спосіб при оформленні замовлення. Звертаємо увагу, що всі комісії, які вимагатиме банк за переказ, оплачує покупець.

Переказ на картку

Ще один спосіб передоплати — переказ на нашу картку ПриватБанк (IBAN Реквізити). Номер для оплати ви отримаєте після оформлення замовлення і після зв’язку з нашим оператором.
Після зарахування коштів на банківський рахунок або картку ваше замовлення надішлють. Ми триматимемо вас в курсі протягом усього руху вашого замовлення — від його підтвердження нашим менеджером до надсилання у зазначений спосіб.