Антисептики для рук і шкіри стали важливою складовою нашого повсякденного життя завдяки високому антибактеріальному ефекту, безпеці, швидкій і простій дезінфекції. Вони використовуються в усіх сферах діяльності: починаючи від медичних установ і закладів харчової індустрії, закінчуючи застосуванням у звичайних побутових умовах.

У Чернівцях ви можете купити антисептик АХД 2000 ультра, 500 мл.

Високоефективний спиртовий засіб для швидкої дезінфекції шкірних покровів, санобробки некритичних інструментів і знезараження невеликих поверхонь. Підходить для частого використання: доглядовий комплекс захищає шкіру від пересушування, не викликає подразнень. Пригнічує віруси, бактерії і грибки. Створює антимікробний бар’єр до 3 годин. Також має антиперсперантні властивості: зменшує вологість під рукавичками.

У Чернівецькій області та Чернівцях можна придбати антисептик АХД 2000 ультра, 250 мл (з розпилювачем). Має знежирюючи, очищуючи, протимікробні та антибактеріальні властивості. Ефективно пригнічує патогенну мікрофлору. Рекомендується для установ галузі охорони здоров’я, косметології, салонів краси і SPA, у сфері громадського харчування, учбових установах, а також для домашнього догляду за хворими.

У нашому інтернет-магазині «Дезсредства» зібрано великий асортимент антисептиків для дезінфекції шкіри і рук, догляду за тілом і волоссям, прибирання приміщень і санітарної гігієни. Ми гарантуємо швидку обробку і оформлення замовлень по Чернівцям та Чернівецькій області.