Антисептики для рук и кожи антисептик АХД 2000 гель (с носиком), 60 мл та Etasept, 60 мл

В сучасному світі антисептики для рук і шкіри поступово стають засобами першої необхідності, забезпечуючи належний рівень гігієни та антибактеріального захисту не лише в закладах, що мають відповідати затвердженим нормам охорони здоров’я, але й в звичайних побутових ситуаціях. Антисептики – проста і надійна дезінфекція, доступна кожному.

У Херсоні ви можете купити антисептик АХД 2000 гель (з носиком), 60 мл.

Зручний у повсякденному застосуванні компактний засіб для швидкої дезінфекції і гігієнічної обробки рук і шкіри. Містить спирт (етанол), а також зволожуючі доглядові компоненти. Антибактеріальний захист досягається вмить, а ефект триває до 3 годин. Сфери використання: скрізь, де потрібна санітарна обробка рук і шкіри.

У Херсонській області та Херсоні ви можете придбати антисептик Etasept, 60 мл.

Призначений для знезараження рук перед медичними процедурами. Безбарвний засіб з легким ароматом м’яти, не пересушує шкіру. Забезпечує швидкий і надійний противірусний, протигрибковий захист. У складі: етанол, хлоргексидин, повідон та інші діючі речовини.

В інтернет-магазині «Дезредства» ви знайдете безліч товарів для антисептичної обробки рук і шкіри, засоби для проведення якісної дезінфекції приміщень, професійну доглядову косметику для гігієни з бактерицидним ефектом. У нас добре налагоджений зворотний зв’язок, система оформлення і доставки замовлень у будь-яке поштове відділення Херсона та Херсонської області.