Антисептики для рук і шкіри одна з найбільш популярних категорій товарів для швидкої гігієнічної санобробки рук. Забезпечують чистоту та антибактеріальний захист. Прості в застосуванні, ефективні й надійні, антисептики для рук і шкіри мають широку сферу застосування: як в профільних установах, так і в звичайних домашніх умовах.

У Сумах ви можете купити антисептик АХД 2000 експрес (1000 мл).

Український високоефективний антисептичний засіб (виробник «Лізоформ Медікал»). Сфера застосування найрізноманітніша: від швидкої дезінфекції рук медперсоналу, обробки шкіри пацієнтів перед хірургічним втручанням та іншими маніпуляціями, до дезінфекції невеликих поверхонь, медичного інвентаря і гігієнічного антибактеріального захисту рук і шкіри взагалі. Підходить для частого використання: доглядовий комплекс зберігає водний баланс та еластичність шкіри рук. Властивості: віруліцидне, антибактеріальне, фунгіцидне.

У Сумах та Сумській області ви можете придбати антисептик АХД 2000 експрес (250 мл) для салонів краси («Лізоформ Медікал», Україна).

Засіб призначений для швидкої санобробки шкіри, рук і невеликих поверхонь, некритичних інструментів. Має відмінні миючі, очищуючи, антибактеріальні властивості, розчиняє та видаляє залишки біологічних матеріалів, пригнічує патогенну мікрофлору.

Антисептик оздоблений зручним розпилювачем.

Інтернет-магазин «Дезсредства» пропонує вашій увазі величезний вибір антисептиків, призначених як для організацій з високими санітарними вимогами, так і для звичайних побутових потреб. Також у нас ви знайдете великий асортимент дезінфікуючих засобів для прибирання приміщень. Максимально швидко обробимо ваше замовлення і доставимо в будь-яке поштове відділення Сум та Сумської області.