Антисептики для рук і шкіри одна з найбільш популярних категорій товарів для швидкої гігієнічної санобробки рук. Забезпечують чистоту та антибактеріальний захист. Прості в застосуванні, ефективні та надійні, антисептики для рук і шкіри мають широку сферу застосування: як в профільних установах, так і в звичайних домашніх умовах.

У Луцьку ви можете купити антисептик Неосептін перевін, 250 мл(з розпилювачем).

Професійний дезінфікуючий засіб. Спектр застосування широкий: для хірургічної і гігієнічної обробки рук, антисептичного очищення шкірних покровів, знезараження і знежирення поверхонь та інструментів. Має потужний противірусний, антимікробний, протигрибковий ефект, який зберігається до 3 годин. Відповідає затвердженим європейським стандартам якості.

У Луцьку та Волинській області можна придбати антисептик Неосептін перевін, 1000 мл.

Безпечний універсальний засіб для швидкої дезінфекції рук, шкіри і слизових оболонок. Застосовується в усіх сферах, де дотримуються санітарних норм охорони здоров’я, в побутових потребах, у сфері пасажирських перевезень. Вмить створює протимікробний захист з пролонгованим ефектом. Завдяки доглядовим компонентам не пересушує шкіру, підтримує здоровий баланс pH. Надійно пригнічує патогенні мікроорганізми.

Інтернет-магазин “Дезсредства пропонує вашій увазі значний вибір антисептиків, призначених як для організацій з високими санітарними вимогами, так і для звичайних побутових потреб. Також у нас ви знайдете великий асортимент дезінфікуючих засобів для прибирання приміщень. Максимально швидко обробимо ваше замовлення і доставимо у будь-яке поштове відділення Луцька та Волинської області.