Антисептики для рук і шкіри стали невід’ємною складовою нашого повсякденного життя завдяки високому антибактеріальному ефекту, безпеці, швидкій і простій дезінфекції. Вони використовуються в усіх сферах діяльності: починаючи від медичних установ і закладів харчової індустрії, закінчуючи застосуванням в звичайних побутових умовах.

У Кропивницькому ви можете купити антисептик АХД 2000 ультра (блакитний), 500 мл. Ефективний дезінфікуючий засіб. Знищує бактерії за 30 секунд, протимікробний бар’єр зберігається до 3 годин. Пригнічує транзиторну і резидентну мікрофлору, забезпечує якісне знежирення, видаляє залишки білку, крові та інших біологічних матеріалів. Призначений для частого використання (доглядові компоненти захищають і зволожують шкіру). Застосовується у сфері охорони здоров’я та інших галузях, де дотримуються санітарно-гігієнічних норм.

У Кропивницькому та Кіровоградській області можна придбати антисептик АХД 2000 ультра (блакитний), 250 мл, з розпилювачем. Професійний засіб на основі етилового спирту з додаванням компонентів, що зволожують шкіру. Рекомендується для дезінфекції рук медперсоналу, працівників косметологічної і харчової промисловості, для санітарної обробки шкірних покровів, для знезараження і знежирення невеликих поверхонь і швидкої стерилізації некритичних інструментів.

В інтернет-магазині “Дезсредства” представлено значний вибір антисептичної продукції для шкіри та рук, професійні доглядові засоби для тіла і волосся, великий асортимент товарів для клінінга. Ваше замовлення буде якісно оброблено і швидко доставлено в поштові відділення Кропивницького і Кіровоградської області.