Антисептики для рук і шкіри стали важливою складовою нашого повсякденного життя завдяки високому антибактеріальному ефекту, безпеці, швидкій і простій дезінфекції. Вони використовуються в усіх сферах діяльності: починаючи від медичних установ і закладів харчової індустрії, закінчуючи застосуванням у звичайних побутових умовах.

У Миколаєві ви можете купити антисептик АХД 2000 гель, 1000 мл.

М’який дезінфікуючий засіб від “Лізоформ Медікал” (Україна). Рекомендується для гігієнічної та хірургічної обробки рук працівників органів охорони здоров’я, для дезінфекції шкіри пацієнтів перед медичними маніпуляціями, для домашнього догляду за новонародженими та хворими. Не викликає подразнень та сухості шкіри. Пригнічує патогенну мікрофлору, створює ефективний антибактеріальний бар’єр впродовж 3 годин.

У Миколаївській області та Миколаєві можна придбати антисептик АХД 2000 гель, 500 мл.

Гелеобразний засіб швидкої дезінфекції на основі спирту, молочної кислоти, олії Пінофлор. Добре очищує шкіру від бактерій, видаляє залишки біологічного матеріалу, має пролонгований антисептичний ефект. Рекомендується до застосування в усіх установах, що мають відповідати встановленим санітарним нормам.

В інтернет-магазині “Дезсредства” представлено значний вибір антисептичної продукції для шкіри та рук, професійні доглядові засоби для тіла і волосся, великий асортимент товарів для клінінга. Ваше замовлення буде якісно оброблено і швидко доставлено в поштові відділення Миколаєва та Миколаївської області.