Антисептики для рук і шкіри одна з найбільш популярних категорій товарів для швидкої гігієнічної санобробки рук. Забезпечують чистоту та антибактеріальний захист. Прості в застосуванні, ефективні й надійні, антисептики для рук і шкіри мають широку сферу застосування: як в профільних установах, так і в звичайних домашніх умовах.

У Житомирі ви можете купити антисептик Етасепт 250 мл з тригером.

Професійний засіб швидкої дезінфекції, відповідає міжнародним стандартам якості. Виробник: “Blanidas” (Україна). Призначений для антисептичної обробки рук, шкіри і слизових оболонок, для знезараження швів, швидкого загоєння невеликих ран. Застосовується не лише в профільних установах, але й в індивідуальних побутових цілях.

У Житомирській області та Житомирі можна придбати антисептик Етасепт 1 літр з дозатором. Високоефективний засіб для противірусної, антибактеріальної та протигрибкової дезінфекції шкіри. Має ненав’язливий м’ятний аромат. У складі активні зволожуючі компоненти. Не викликає алергії, не сушить шкіру. Сфера застосування широка: медичні установи, косметологія, фармацевтика, пасажирські перевезення, харчова промисловість, галузь торгівлі.

У нашому інтернет-магазині “Дезсредства” зібрано великий асортимент антисептиків для дезінфекції шкіри і рук, догляду за тілом і волоссям, прибирання приміщень і санітарної гігієни. Ми гарантуємо швидку обробку і оформлення замовлень по Житомиру та Житомирській області.