Антисептики для рук і шкіри широко застосовуються в медицині, косметології, ресторанно-туристичній галузі, сфері освіти, торгівлі та в повсякденних побутових цілях. Незамінні для швидкої санобробки і ефективної дезінфекції шкіри. Випускаються у вигляді рідини, гелів та спреїв.

У Києві ви можете купити антисептик АХД 2000 експрес з розпилювачем(60 мл).

Виробник “Лізоформ Медікал” (Україна). Засіб для швидкої антисептичної обробки шкіри і дезінфекції дрібного медичного інвентаря, для гігієнічної санітарної обробки рук. Безпечний та високоефективний антисептик по відношенню до транзиторної і резидентної мікрофлори, відповідає затвердженим європейським стандартам. Зберігає пролонгований ефект впродовж 3 годин.

У Київській області та Києві можна придбати антисептик АХД 2000 експрес для ін’єкцій(100 мл). Застосовується в усіх сферах, де потрібна швидка дезінфекція шкіри, антисептична підготовка перед маніпуляціями (забір крові, ін’єкції, обробка невеликих ран). Також використовуються для протигрибкової обробки ніг. Не сушить шкіру. Має виражений противірусний (включаючи туберкульоз), антибактерицидний (в тому числі, ВІЛ, гепатит), протигрибковий ефект.

У нашому інтернет-магазині “Дезсредства” зібрано великий асортимент антисептиків для дезінфекції шкіри і рук, догляду за тілом і волоссям, прибирання приміщень і санітарної гігієни. Ми гарантуємо швидку обробку і оформлення замовлень по Києву та Київській області.