В сучасному світі антисептики для рук і шкіри поступово стають засобами першої необхідності, забезпечуючи належний рівень гігієни та антибактеріального захисту не лише в закладах, що мають відповідати затвердженим нормам охорони здоров’я, але й в звичайних побутових ситуаціях. Антисептики – проста і надійна дезінфекція, доступна кожному.

У Дніпрі ви можете купити антисептик для рук і шкіри АХД 2000 експрес з тригером («Лізоформ Медікал», Україна). Засіб для швидкої антибактеріальної гігієнічної обробки рук працівників медичних установ і шкіри пацієнтів, для санітарної дезінфекції поверхонь невеликої площі і некритичного обладнання (інструментів, рукавичок і так далі). Також використовується в закладах громадського харчування, у сфері послуг і не тільки. Окрім антисептичних компонентів, містить пом’якшувальний комплекс для догляду за шкірою, підходить для частого застосування.

У Дніпропетровській області та Дніпрі можна придбати антисептик АХД експрес (помаранчевий). Виробник «Blanidas», Україна. Засіб на основі спиртових компонентів призначений для дезінфекції операційного поля, маркування швів і шкіри для різних маніпуляцій. Висока антимікробна активність, легко змивається, не залишає слідів на білизні. Не викликає алергічних реакцій. До складу входять компоненти для зволоження шкіри.

В інтернет-магазині «Дезредства» ви знайдете безліч товарів для антисептичної обробки рук і шкіри, засоби для проведення якісної дезінфекції приміщень, професійну доглядову косметику для гігієни з бактерицидним ефектом. У нас добре налагоджений зворотний зв’язок, система оформлення і доставки замовлень у будь-яке поштове відділення Дніпра і Дніпропетровської області.