Антисептики для рук і шкіри широко застосовуються в медицині, косметології, ресторанно-туристичній галузі, сфері освіти, торгівлі та в повсякденних побутових цілях. Незамінні для швидкої санобробки та ефективної дезінфекції шкіри. Випускаються у вигляді рідини, гелів та спреїв.

У Вінниці ви можете купити антисептик АХД 2000 ультра, 1000 мл.

Швидкодіючий дезінфікуючий засіб. У складі: етиловий спирт, молочна кислота, олія Пінофлор. Ефективно знищує патогенне середовище, забезпечує пролонговану бактерицидну та антимікробну дію. Зволожуючі компоненти захищають шкіру. Рекомендовано для антисептичної гігієнічної і хірургічної обробки рук та шкірних покровів. Застосовується в усіх сферах, де діють прийняті стандарти охорони здоров’я.

У Вінницькій області та Вінниці можна придбати антисептик АХД 2000 ультра (помаранчевий), 1000 мл. Застосовується для знезараження та маркування операційного поля, швів пацієнтів, ліктьових згинів донорів, для маркування шкіри перед встановленням судинних систем та інше. Не залишає слідів на одязі й білизні, легко змивається. Ефективно пригнічує патогенні мікроорганізми. Антимікробна дія зберігається впродовж 3 годин.

Інтернет-магазин “Дезсредства” пропонує вашій увазі величезний вибір антисептиків, призначених як для організацій з високими санітарними вимогами, так і для звичайних побутових потреб. Також у нас ви знайдете великий асортимент дезінфікуючих засобів для прибирання приміщень. Максимально швидко обробимо ваше замовлення і доставимо у будь-яке поштове відділення Вінниці та Вінницької області.