Антисептики для рук і шкіри стали важливою складовою нашого повсякденного життя завдяки високому антибактеріальному ефекту, безпеці, швидкій і простій дезінфекції. Вони використовуються в усіх сферах діяльності: починаючи від медичних установ і закладів харчової індустрії, закінчуючи застосуванням у звичайних побутових умовах.

У Харкові ви можете купити антисептик для рук Стеріліум класик пур, 1000 мл.

Це німецький спиртовий дезінфекційний засіб, розрахований на часте застосування, не викликає сухості шкіри завдяки доглядовим компонентам. Антибактеріальний ефект досягається миттєво, а триває декілька годин. Розбавляти його не треба: готовий препарат наноситься на сухі руки (1,5-3 мл) і втирається.

Рекомендується використовувати в закладах медичного профілю, в тому числі, хірургічних та інфекційних відділеннях, в дитячих дошкільних установах, в харчовій галузі, продуктових супермаркетах і ринках, в домашньому догляді за хворими.

У Харкові та Харківській області також ви можете придбати антисептик Кутасепт Ф. (Німеччина), 1000 мл.

Це професійний засіб, який рекомендований для післяопераційної обробки шкіри і ран, швів, для дезінфекції шкіри перед різними маніпуляціями, для санобробки ураженої грибковими інфекціями шкіри. Широкий антибактеріальний спектр дії : пригнічує патогенну мікрофлору різного походження.

У нашому інтернет-магазині «Дезсредства» зібрано великий асортимент антисептиків для дезінфекції шкіри і рук, догляду за тілом і волоссям, прибирання приміщень і санітарної гігієни. Ми гарантуємо швидку обробку і оформлення замовлень по Харкову та Харківській області.