Антисептики для рук і шкіри одна з найбільш популярних категорій товарів для швидкої гігієнічної санобробки рук. Забезпечують чистоту та антибактеріальний захист. Прості в застосуванні, ефективні та надійні, антисептики для рук і шкіри мають широку сферу застосування: як в профільних установах, так і в звичайних домашніх умовах.

В Одесі ви можете купити антисептик АХД 2000 експрес (помаранчевий), 1000 мл.

Дезінфікуючий засіб від українського виробника «Blanidas»: готовий розчин помаранчевого кольору (харчовий барвник) для маркування операційного поля, швів, невеликих ран, встановлення судинних пристроїв. Дає миттєвий антимікробний захист з пролонгованим ефектом. Добре змивається. Гіпоалергенний антисептик.

В Одеській області та Одесі можна придбати антисептик АХД 2000 гель (5 літрів).

Високоефективний дезінфікуючий засіб від «Лізоформ Медікал» (Україна). Призначено для гігієнічної та хірургічної санобробки рук медичного персоналу, антибактеріального захисту шкіри пацієнтів перед ін’єкціями та іншими маніпуляціями, а також рекомендовано до використання в сферах косметології, харчової галузі, установах соціального захисту. Противірусні, антибактеріальні, протигрибкові властивості.

Інтернет-магазин «Дезсредства» пропонує вашій увазі величезний вибір антисептиків, призначених як для організацій з високими санітарними вимогами, так і для звичайних побутових потреб. Також у нас ви знайдете великий асортимент дезінфікуючих засобів для прибирання приміщень. Максимально швидко обробимо ваше замовлення і доставимо у будь-яке поштове відділення Одеси та Одеської області.