Антисептики для рук і шкіри одна з найбільш популярних категорій товарів для швидкої гігієнічної санобробки рук. Забезпечують чистоту та антибактеріальний захист. Прості в застосуванні, ефективні й надійні, антисептики для рук і шкіри мають широку сферу застосування: як в профільних установах, так і в звичайних домашніх умовах.

У Запоріжжі ви можете купити антисептик Мікрасепт, 100 мл.

Швидкодіючий ефективний засіб для дезінфекції рук і шкіри, а також для швидкої санітарної обробки невеликих поверхонь і стерилізації некритичних інструментів. Мікрасепт добре пригнічує вірусну мікрофлору, створює антимікробний бар’єр, ефективно знищує спори грибів і плісняви. Рекомендується до використання в усіх сферах, де вимагається дотримання норм санітарної гігієни.

У Запорізькій області та Запоріжжі можна придбати антисептик Мікрасепт з тригером, 250 мл.

Зручний у використанні безпечний засіб для швидкої дезінфекції шкіри і рук, для знезараження поверхонь невеликої площі. Має високу віруліцидну та антибактеріальну активність. Не пересушує шкіру (до складу входить зволожуючий комплекс). Широка сфера застосування: профільні медичні установи, косметологічні послуги, салони краси, харчова галузь і так далі.

Інтернет-магазин “Дезсредства” пропонує вашій увазі величезний вибір антисептиків, призначених як для організацій з високими санітарними вимогами, так і для звичайних побутових потреб. Також у нас ви знайдете великий асортимент дезінфікуючих засобів для прибирання приміщень. Максимально швидко обробимо ваше замовлення і доставимо у будь-яке поштове відділення Запоріжжя та Запорізької області.