В сучасному світі антисептики для рук і шкіри поступово стають засобами першої необхідності, забезпечуючи належний рівень гігієни та антибактеріального захисту не лише в закладах, що мають відповідати затвердженим нормам охорони здоров’я, але й в звичайних побутових ситуаціях. Антисептики – проста і надійна дезінфекція, доступна кожному.

У Чернігові ви можете купити антисептик Хоспісепт гель, 1000 мл (з дозатором).

Дезінфікуючий засіб швидкої дії для обробки шкіри рук персоналу в тих сферах, де потрібне дотримання санітарно-гігієнічних норм, для знезараження шкіри пацієнтів, рекомендований і для домашнього догляду за хворими. Знищує віруси (в тому числі, гепатит В і С, ВІЛ), має протитуберкульозну, бактерицидну і протигрибкову активність.

У Чернігівській області та Чернігові можна придбати АХД 2000 експрес серветки і банці.

«Лізоформ Медікал» (Україна) пропонує комфортні в застосування антисептичні серветки для гігієнічної і хірургічної дезінфекції рук і шкірних покровів, для знезараження невеликих поверхонь. Має швидку антибактеріальну дію, ефект зберігається до 3 годин. Дуже зручні в поїздках та інших ситуаціях, де потрібна якісна антисептична обробка.

В інтернет-магазині «Дезредства» ви знайдете безліч товарів для антисептичної обробки рук і шкіри, засоби для проведення якісної дезінфекції приміщень, професійну доглядову косметику для гігієни з бактерицидним ефектом. У нас добре налагоджений зворотний зв’язок, система оформлення і доставки замовлень у будь-яке поштове відділення Чернігова та Чернігівської області.