Антисептики для рук і шкіри широко застосовуються в медицині, косметології, ресторанно-туристичній галузі, сфері освіти, торгівлі та в повсякденних побутових цілях. Незамінні для швидкої санобробки та ефективної дезінфекції шкіри. Випускаються у вигляді рідини, гелів та спреїв.

У Хмельницькому ви можете купити антисептик Мікрасепт, 1000 мл(з дозатором).

Професійний дезінфікуючий засіб для якісної обробки рук медичного персоналу і шкірних покровів пацієнтів перед різноманітними маніпуляціями, для швидкого знезараження поверхонь і некритичного інвентаря. Зберігає антимікробний ефект до 4 годин. Застосовується в стоматології, акушерстві і гінекології, операційних, дитячих стаціонарах, а також у сфері послуг краси, в харчовій промисловості та інших.

У Хмельницькій області та Хмельницькому можна придбати антисептик Мікрасепт, 5 літрів. Ефективний засіб для швидкої дезінфекції і гігієнічної санобробки на основі спирту. Без ароматів і барвників, не викликає алергічних реакцій. Створює якісний антимікробний бар’єр, пригнічує патогенну мікрофлору, розчиняє і видаляє залишки біологічного матеріалу. Використовується скрізь, де необхідне дотримання стандартних норм охорони здоров’я.

В інтернет-магазині «Дезсредства» представлено значний вибір антисептичної продукції для шкіри та рук, професійні доглядові засоби для тіла і волосся, великий асортимент товарів для клінінга. Ваше замовлення буде якісно оброблено і швидко доставлено в поштові відділення Хмельницького та Хмельницької області.